| Конкурси ,Новини

Громадська організація «Флора» запрошує представників Первозванівської ТГ з числа депутатського корпусу, керівних органів та активних жителів громади взяти участь у тренінгу «Кращі практики та підходи щодо участі видобувних компаній у розвитку територіальних громад», який відбудеться 14-15 грудня 2021 року у селищі Первозванівка.

В рамках тренінгу учасники матимуть можливість отримати знання про шляхи ширшого залучення добувних компаній до соціального партнерства в громаді, ознайомитися з успішними кейсами співпраці бізнесу та громадами у вирішені соціальних проблем, у тому числі екологічних.

Крім цього, в ході тренінгу учасники дізнаються про:

1. Основні функції та інструменти впливу громадянського суспільства;

2. Основи ефективної комунікації та соціології;

3. Методику стратегічного планування в громадах.

Також під час панельних секцій учасники навчання матимуть можливість обговорити гострі екологічні питання територій та набудуть навичок налагодження конструктивного діалогу в громаді на засадах соціальної взаємовідповідальності.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/G8na3E4tHcQ3xvJt5

Захід проходить за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety .

Захід відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».