| Конкурси

Громадська організація «Флора» оголошує тендер на відбір постачальника логістичних послуг (організація заходів) в рамках проєкту «Взаємовідповідальність влади, громади та бізнесу за реалізацію екологічної складової стратегічного плану Первозванівської ОТГ» у м. Кропивницький та Кіровоградській області.

Види послуг:

Організація заходів, подій протягом терміну реалізації проєкту (жовтень 2021 р. – березень 2022 р.).

Під заходами розуміються: тренінги, семінари, конференції, робочі зустрічі, дебати, круглі столи  та інші заходи за участю цільових груп.

До участі у тендері запрошуються організації, фізичні особи підприємці які:

1) мають досвід логістичної організації заходів ― як локальних, так і  у сільської місцевості;

2) зможуть забезпечити повний цикл логістичних послуг: проживання/харчування/забезпечення роздатковими матеріалами учасників заходів/ технічний супровід заходів та забезпечення  обладнання/трансфер учасників до території  де буде проводиться  захід.

Зацікавлені організації повинні подати тендерну пропозицію, котра має містити:

  1. Лист зацікавленості;
  2. Лист про відповідність;
  3. Опис досвіду з проведення заходів;
  4. Інші документи, які, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

До участі у тендері запрошуються як юридичні особи, так і фізичні особи-підприємці.

Пропозиції просимо надсилати на e-mail floradoc563@gmail.com до 25.10.2021 р. та вказувати в темі листа: “Тендер щодо надання логістичних послуг” та назву організації. Також на цю адресу можливо надсилати усі уточнюючі питання.

Про рішення тендерного комітету буде повідомлено учасників  30.10.2021 р.