| Конкурси

ГО «ФЛОРА» в межах грантового проєкту «Посилення організаційного потенціалу та екологічної складової у діяльності ГО «Флора» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Посольства Швеції» оголошує відкритий тендер на закупівлю  обладнання для розширення напрямків роботи аналітично-дослідного відділу організації.

Предметом закупівлі є  прилад для  неруйнуючого контролю з технічними характеристиками не нижче ніж у тепловізора. Детальну специфікацію товару та інструкцію для подачі на тендер можна завантажити за посиланням

Дата оголошення: 19 листопаду 2021 року.

Термін подання тендерних пропозицій: 12:00 06 грудня 2021 року 

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники, що мають відповідні КВЕД для здійснення запитуваної діяльності, можливість здійснити постачання обладнання гарної якості й у вказаний строк та можливість надати оригінали супровідних документів з печаткою та підписом.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати подання тендерних пропозицій. 

Пропозиції мають бути надіслані в  електронному вигляді на  адресу:  goflorakrop@gmail.com  вказавши в темі листа «SG53718_Тепловізор: тендер, назва організації-учасника» не пізніше ніж 12:00 6 грудня 2021 року.  

Тендерні пропозиції надані пізніше встановленого терміну не приймаються та не будуть розглянуті.

Всі запити та уточнення надсилаються у письмовій формі за наведеною вище адресою не пізніше 14:00 1 грудня 2021 р.  

Просимо утримуватися від персональних візитів та телефонних дзвінків. Всі запитання та запити за цим тендером просимо адресувати виключно на електронну адресу  goflorakrop@gmail.com.