Наші Видання

За роки праці експертами та  фахівцями  ГО «Флора» була зібрана та проаналізована  інформація щодо доступу до інформації про діяльність органів влади;  були проведені  численні  дослідження, в результаті яких були створені та випущені порадники/посібники для батьків та дітей, які містять багато цікавої правової допомоги; підготовлені  та випущені методичні  матеріали  для роботи з дітьми та звіти про дотримання прав дітей.

На цій сторінці Ви зможете більш детально ознайомитись з нашими виданнями:

Звіт за результатами моніторингу рівня доступу до інформації про діяльність органів влади «Доступ до інформації. Регіональний аспект. Кіровоградська область. 2007-2008 рр.»

Аналітичний звіт за результатами аналізу Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2009-2013 роки.

Звіт за результатами громадського моніторингу рівня доступу до інформації про реалізацію регіональної «Комплексної програми захисту населення Кіровоградської області від впливу іонізуючого випромінювання на 2014-2018 роки».

Громадська оцінка «Рейтинг доброчесності, відкритості та екологічності видобувних підприємств Кіровоградської області», є першою спробою незалежного оцінювання роботи суб’єктів, що здійснюють видобуток корисних копалин на території Кіровоградської області.

В ході дослідження, громадській оцінці було піддано окремі сфери діяльності видобувних підприємств, що діють в Кіровоградській області.

А саме:

  1. інформаційна діяльність;
  2. діяльність, що призводить до забруднення навколишнього середовища;
  3. впровадження заходів з захисту та відновленню навколишнього середовища;
  4. фінансова діяльність;
  5. антикорупційна діяльність та запобігання конфлікту інтересів;
  6. деякі компоненти соціальної відповідальності.

Аналітичний звіт «Радіаційно безпечна Кіровоградщина» підготовлено за результатами аналізу сучасного стану системи радіаційної безпеки Кіровоградської області. Для отримання інформації були використані дані, отримані з відкритих джерел, відповідей на інформаційні запити, а також експертні висновки і результати лабораторних і соціологічних досліджень. У звіті представлено матеріал з результатів релевантних наукових досліджень, здійснених у вітчизняних та іноземних наукових інституціях, наведено приклади функціонування окремих елементів системи радіаційного та радонового захисту населення деяких розвинених країн. Спираючись на отримані дані, автори наводять перелік рекомендацій, які варто врахувати при модернізації системи захисту від надмірного іонізуючого випромінювання населення Кіровоградської області.

Даний звіт буде корисним керівникам структурних підрозділів Кіровоградської обласної державної адміністрації, співробітникам органів місцевого самоврядування, працівникам інституцій, дотичних до питань протидії радіаційному забрудненню, науковцям, журналістам та громадським активістам.

Кіровоградська область в контексті Рішення Ради національної безпеки і оборони «Про стан водних ресурсів України» — це аналітичний матеріал, який є спробою незалежного громадського оцінювання стану доступності чистої питної води та послуг водовідведення у Кіровоградській області.

Огляд «Водопостачання та водна безпека у контексті російської агресії»

Добавить комментарий